Trenutno pregledavate [VIDEO] Pobjeda pionira, prvi poraz u sezoni kadeta

[VIDEO] Pobjeda pionira, prvi poraz u sezoni kadeta

U utakmicama 13. kola Prve lige NSŽSD naše momčadi pionira i kadeta odmjerili su snage s vršnjacima NK Croatie iz Zmijavaca. U utakmici odigranoj s početkom u 9 sati pioniri su upisali pobjedu rezultatom 5:1, čime su nastavili pobjednički niz koji traje cijelu sezonu, dok su kadeti od 10:30 sati izgubili rezultatom 1:2 te tako upisali prvi poraz ove sezone. Strijelci za pionire su bili Ante Šućur, Ivan Lončar, Slaven Milardović, Josip Parlov i Šime Katić, dok je za kadete glavom zabio Ivan Budimir.

🏆 PIONIRI:

▶️ NK Imotski ➖ NK Croatia Zmijavci  5️⃣1️⃣
⚽️  7′  Ante ŠUĆUR
⚽️  18′ Ivan LONČAR
⚽️  47′  Slaven MILARDOVIĆ
⚽️  53′  Josip PARLOV
⚽️  63′  Šime KATIĆ

🏆 KADETI:

▶️ NK Imotski ➖ NK Croatia Zmijavci  1️⃣ : 2️⃣
⚽️  35′  Ivan BUDIMIR

VIDEOZAPIS UTAKMICE PIONIRA:

VIDEOZAPIS UTAKMICE KADETA: