Trenutno pregledavate Protiv NK Orkana u subotu bez gledatelja, prijenos utakmice online

Protiv NK Orkana u subotu bez gledatelja, prijenos utakmice online

Obavještavamo javnost kako će se subotnja utakmica 16. kola Prve ŽNL protiv NK Orkana iz Dugog Rata u Gospinom docu odigrati bez gledatelja. Obzirom na novonastale okolnosti osigurat ćemo svim zainteresiranima prijenos utakmice uživo na internet platformama Nogometnog kluba Imotski. Sve informacije o prijenosu utakmice ćemo objaviti na vrijeme.

Odluku o odigravanju utakmice bez gledatelja donio je Izvršni odbor Nogometnog saveze Županije Splitsko – dalmatinske, temeljem preporuke Hrvatskog nogometnog saveza. Na utakmicama smiju prisustvovati samo momčadi sa svojim stožerima, uža vodstva i službene osobe klubova i Saveza te tehničko osoblje. 

Organizator utakmice, Nogometni klub Imotski, obvezan je u cijelosti poštivati i provoditi mjere Stožera civilne zaštite.

Odluka o odigravanju utakmica bez gledatelja na snazi je do 31. ožujka.