Poraz mlađih pionira u Gospinom docu od vršnjaka iz Hrvaca

Mlađi pioniri su u Gospinom docu u utakmici 15. kola Prve lige NSŽSD ugostili vršnjake NK Hrvaca te izgubili rezultatom 2:3.

Već u 4. minuti utakmice gosti su poveli. Naši momci izjednačavaju rezultat u 14. minuti utakmice kada lijep pogodak zabija Ivan Rebić, no već u 16. minuti gosti ponovno preuzimaju vodstvo u utakmici te do kraja prvog poluvremena zabijaju još jednom i odlaze na, pokazat će drugo poluvrijeme, nedostižnu prednost od dva pogotka razlike. U drugom poluvremenu su naši momci uspjeli tek ublažiti poraz preko Marina Gudelja koji zabija u 58. minuti za konačan rezultat.

Juniori će svoje vršnjake ugostiti u Gospinom docu sutra u 14:30 sati.

🏆 MLAĐI PIONIRI:

▶️ NK Imotski ➖ NK Hrvace 2️⃣ : 3️⃣
⚽️  14′  Ivan REBIĆ
⚽️  58′  Marino GUDELJ