Trenutno pregledavate Pobjeda protiv Kamena u prijateljskom susretu

Pobjeda protiv Kamena u prijateljskom susretu

Danas smo ugostili momčad trećeligaša Kamena iz Podbablja i na stadionu “Gospin dolac” po hladnom vremenu odigrali prijateljski susret u sklopu priprema za predstojeći nastavak natjecanja. Boljom igrom, posebno  u drugom dijelu pobijedili smo viskom rezultatom od 4:1. Kamen je prvi poveo pogotkom Mirana Krištiča, a pred kraj prvog dijela,nakon uglavnom ravnopravne borbe, Ilija Pijanović poravnava rezultat, te se odlazi na odmor. U nastavku utakmice dečki ubacuju u još veću brzinu i u sljedećih 20 minuta postižu tri pogotka za koje su zaslužni povratnik u redove Mario Šimić, Josip Kutleša i Marin Vuksan.  Trener Ante Knezović i njegovi pomoćnici svakako mogu biti zadovoljni sa prikazanom igrom danas.