Nastavak natjecanja svih momčadi Nogometnog kluba Imotski

Nakon dugo iščekivane odluke Stožera CZ Nogometnom klubu Imotski u nedjelju, 21. ožujka predstoji nastavak natjecanja gostovanjem prve momčadi u Postirama u sklopu 12. kola 1. ŽNL. Natjecanja, kao i svi treninzi, su svim momčadima Nogometnog kluba Imotski, uslijed Covid-19 pandemije, bila zabranjena odlukom Stožera CZ od 27. studenoga 2020. godine, dok su treninzi dopušteni, opet odlukom Stožera CZ, od 31. siječnja 2021. godine.

Mlađe kategorije Nogometnog kluba Imotski će svoj put prema ligama mladeži Nogometnog središta Split Hrvatskog nogometnog saveza nastaviti u subotu, 27. ožujka kada pioniri i kadeti gostuju u Prološcu kod Mladosti odigravanjem zaostalih utakmica 7. kola Prve lige NSŽSD, dok mlađi pioniri i juniori natjecanje nastavljaju u nedjelju, 11. travnja gostovanjem u Otoku kod OSK-a u sklopu 11. kola Prve lige NSŽSD.