[FOTO/VIDEO] Pobjede mlađih pionira i juniora za pobjede svih momčadi i ovaj vikend

Nakon upisanih pobjeda pionira i kadeta u 11. kolu Prve lige NSŽSD protiv NK OSK-a iz Otoka te pobjede prve momčadi u 19. kolu Prve ŽNL protiv HNK Jadrana iz Kaštel Sućurca, mlađi pioniri i juniori su u 14. kolu Prve lige NSŽSD upisali važne pobjede protiv NK Mračaja iz Runovića, mlađi pioniri rezultatom 4:0 a juniori rezultatom 2:1 te tako nastavili utrku za prvo mjesto u Prvoj ligi NSŽSD.

🏆 MLAĐI PIONIRI:

▶️ NK Imotski ➖ NK Mračaj Runovići  4 : 0
⚽️  16′  Živko PEZO
⚽️  36′  Ivan TOMAS
⚽️⚽️  47′ 58′  Marino GUDELJ

🏆 JUNIORI:

▶️ NK Imotski ➖ NK Mračaj Runovići  2 : 1
⚽️  14′  Ante Josip MILARDOVIĆ
⚽️  21′  Petar PERIĆ

GALERIJA FOTOGRAFIJA

VIDEOZAPIS GOLOVA MLAĐIH PIONIRA:

VIDEOZAPIS GOLOVA JUNIORA:

FOTO:  Petar Lelas
VIDEO:  Sport Imotski