[FOTO/VIDEO] 17. kolo Prve ŽNL: Prosuti bodovi u Gospinom docu

Nakon druge gostujuće pobjede u nizu u Stobreču, u 17. kolu Prve ŽNL bili smo u Gospinom docu domaćini posljednje plasiranoj momčadi prvenstva NK Poljičaninu 1921 iz Srinjina te upisali drugi domaći poraz u nizu. Utakmicu u kojoj smo stvorili pregršt izglednih prilika za pogodak izgubili smo rezultatom 1:2.

Prvo poluvrijeme krenulo je kako smo željeli, u 6. minuti susreta smo nakon ubačaja s desne strane prenijeli loptu na drugu stativu odakle kapetan Max Grbavac zabija glavom za rano vodstvo u utakmici. Nedugo zatim imali smo kazneni udarac nakon prekršaja na Tomasu, no udarac Petra Brkana s jedanaest metara vratar gostiju brani. Do kraja poluvremena smo nastavili pritiskati te stvorili mnoštvo gol šanci, no nismo uspjeli postići pogodak za 2:0.

U drugom poluvremenu nastavili smo dominantnom igrom i nizanjem dobrih udaraca na gol gostiju, međutim gostujući vratar brani sve naše pokušaje te potpuno zasluženo nosi epitet igrača utakmice. U 63. minuti utakmice gosti izjednačuju rezultat preko Marka Aničića. Ubrzo nakon toga ponovno uspostavljamo dominaciju i ponovno propuštamo realizirati izgledne prilike za pogodak, što gosti kažnjavaju u 90. minuti utakmice preko Stipe Ordulja i odnose sva tri boda iz Gospina doca.

“Utakmica je počela onako kako smo priželjkivali. Rani pogodak, jedanaesterac kojeg je golman obranio. U prvih 20-ak minuta uputili smo desetak udaraca prema golu. Na poluvremenu smo morali mijenjati dva igrača zbog ozljede. Nakon gola kojeg smo primili, krenuli smo još odlučnije postići pogodak i stvorili dosta prilika ali gostujući golman je bio nesavladiv. Što se utakmica bližila kraju, bili smo sve nestrpljiviji u želji za pogotkom. Ostavljali smo dosta prostora za protivničke kontre i iz jedne takve su zabili gol za pobjedu”, tijek utakmice je komentirao trener Ante Knezović Zuba.

GALERIJA FOTOGRAFIJA:

VIDEO ZAPIS POGODAKA NA UTAKMICI: