[FOTO] Minimalna pobjeda pionira protiv OSK-a iz Otoka

Nogometni vikend u Gospinom docu u kojem nas očekuju domaće utakmice svih naših momčadi započeo je utakmicom 11. kola pionira Prve lige NSŽSD u kojoj su naši pioniri pobijedili vršnjake NK OSK-a iz Otoka rezultatom 1:0. Jedini strijelac u tvrdoj i utakmici odigranoj na rezultat bio je Slaven Milardović. Ovime su pioniri ostvarili 11. prvenstvenu pobjedu u 11 odigranih kola.

Utakmica kadeta na rasporedu je sutra u 10 sati, dok mlađi pioniri i juniori igraju u nedjelju u 9 i u 10:30 sati. Sve utakmice se odlukom Stožera civilne zaštite RH igraju bez prisustva gledatelja, dok će prijenos uživo biti na YouTube kanalu portala Sport Imotski.

🏆 PIONIRI:

▶️ NK Imotski ➖ NK OSK Otok  1️⃣ : 0️⃣
⚽️ 62′ Slaven MILARDOVIĆ

GALERIJA FOTOGRAFIJA: