[FOTO] 22. kolo Prve ŽNL: Dobra predstava i minimalan poraz u Tučepima

U 22. kolu ovosezonske Prve ŽNL naša prva momčad gostovala je u Tučepima kod nogometaša HNK Jadrana i uz dobru predstavu upisala minimalan poraz rezultatom 2:1. Strijelac za našu momčad bio je Ilija Pijanović u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena.

Prvo poluvrijeme utakmice, kao i drugo, igrala se uglavnom ravnopravna utakmica s visokim tempom obje momčadi i ravnopravnom igrom, posjedom, duelom i prilikama za pogotke. Domaći su bolje ušli u utakmicu te nekoliko puta zaprijetili, dok je naša momčad povela pred sam kraj prvog poluvremena, u 46. minuti, pogotkom središnjeg napadača Ilije Pijanovića koji zabija s vrha šesnaesterca pokraj nemoćnog vratara domaćih.

Drugo poluvrijeme nastavila se ravnopravna borba u kojoj se domaćini bolje snalaze te izjednačavaju rezultat u 52. minuti utakmice pogotkom iskusnog veznjaka Antonia Bušelića, dok za vodstvo i, pokazat će se kasnije, konačan rezultat u 69. minuti zabija napadač domaćih Pjero Antunović. Vrijedi spomenuti kako smo pred kraj utakmice imali lijepu prigodu za izjednačenje nakon odličnog odigravanja u sredini terena i ulaska našeg veznjaka Stanka Topića u protivnički šesnaesterac, međutim vratar domaćih dobrom reakcijom odbija Stankov udarac.

“Domaćin je puno bolje ušao u utakmicu i u prvih 20-ak minuta stvorio nekoliko prilika za gol. Zbog toga smo morali mijenjati raspored, što se pokazalo dobrim, jer smo do poluvremena bili ravnopravni u igri i uspili smo postići i lijep pogodak. U drugom poluvremenu domaćin brzo izjednačuje a potom postiže i drugi gol, nakom naše pogreške. Zadnjih 15 minuta smo dobro pritiskali i imali jednu izglednu priliku, koju je golman domaćih obranio. Ovo je bila jedna tvrda i borbena utakmica u kojoj je domaćin bio nešto bolji i zasluženo pobijedio”, komentar je utakmice našeg stratega Ante Knezovića Zube.

GALERIJA FOTOGRAFIJA: