[FOTO] 1/16 finala Kupa NSŽSD: Poraz nakon jedanaesteraca

Ovosezonsko kup natjecanje Nogometnog saveza Županije splitsko-dalmatinske donijelo nam je u 1/16 finala domaćinstvo u Gospinom docu susjednom NK Mračaju iz Runovića, kojeg smo u posljednjem kolu jesenskog dijela prvenstva porazili, također u Gospinom docu, rezultatom 2:1.

U utakmici koju su obje momčadi počele s kombiniranim sastavima, odmarajući dio igrača za prvenstvene oglede u subotu, gosti iz Runovića su bili spretniji i sretniji te nakon izjednačenog rezultata nakon 90 minuta, 1:1, i izvođenja jedanaesteraca odnijeli pobjedu i prolazak u 1/8 finala ovosezonskog županijskog kup natjecanja. Strijelac za vodstvo naše momčadi u 59. minuti utakmice bio je Toni Brečić koji je pospremio loptu u mrežu nakon obranjenog udarca Stanislava Topića s vrha 16 metara, dok je za goste izjednačujući pogodak lijepim udarcem s vrha 16 metara postigao Mijo Milas u 88. minuti utakmice.

U raspucavanju s bijele točke za našu momčad zabili su Stanislav Topić i Max Grbavac, Marinu Vuksanu je obranjen udarac, dok je Ante Grizelj pogodio gredu. Spomenimo kako je najbolji igrač naše momčadi u ovoj utakmici bio povratnik u sastav Ante Vujčić.

GALERIJA FOTOGRAFIJA: