post

Odlična predstava u Dugopolju

Kako smo i najavili, danas nas je čekao jako teški ogled s Dugopoljem.

Naša momčad odlično pripremljena od strane trenera Balajića i stručnog stožera od samog je početka pokazala da je u Dugopolje stigla po važne bodove.

Valja napomenuti kako je domaćin bio oslabljen neigranjem nekoliko ključnih igrača.

Već u 12. minuti sjajni Mrkoljić je utišao domaću publiku i naš klub doveo u vodstvo.

Nakon toga naši dečki ne posustaju već do kraja poluvremena stvaraju još nekoliko odličnih prigoda pa se na odmor odlazi sa nestvarnih 0:3 za Imotski.

Pogotke su postigli Damir Rašić i Serdarušić.

Drugi brat Rašić Danijel je nažalost morao napustiti igru zbog 2 žuta kartona što je dovelo do isključenja.

Drugo poluvrijeme domaćini pokušavaju ugroziti gol Kukića no nije bilo ozbiljnije prigode sve do 89. minute kada uspijevaju postići počasni pogodak.

U zadnjim trenucima susreta Jukić je potvrdio pobjedu Imoćana sa rezultatom 1:4 koji daje puno pravo da se možemo nadati opstanku u 2. HNL.