post

Pripremna utakmica – Drugo poluvrijeme na vrhunskoj razini

NK Imotski danas je u sklopu priprema za nadolazeću polusezonu odigrao prijateljsku utakmicu sa Rudarom iz Prijedora

Utakmica na ŠC Makarska s početkom u 15:00 odigrana je protiv Rudara iz Priijedora u koju je naš klub ušao s mlađom postavom, igračima koji traže svoju priliku.

Sami lošiji ulaz i nesnalaženje naše momčadi iskusni gosti brzinski su kaznili s 2 pogotka u našoj mreži.

Naša mlada momčad tek tada dolazi k svijesti i počinje igrati te pokazivati svoju kvalitetu pa uspijeva preko kaznenog udarca kojeg je izveo Mikulić, a potom i pogotka Živaljića doći do izjednačenja.

No još jedan pad koncentracije do kraja prvog dijela gosti iskorištavaju i na odmor se odlazi s minimalnom prednošću sportskih prijatelja iz Prijedora.

Na početku drugog poluvremena trener Balajić na teren šalje iskusnu postavu predvođenu Serdarušićem i Vučemilović G. koja u potpunosti preuzima kontrolu nad igrom te gostima ne ostavlja nikakav prostor za eventualnu kombinatoriku i razvijanje igre.

U moru prigoda našoj momčadi nedostaje malo sportske sreće te uspijeva postići “samo” jedan pogodak preko Mandarića.

“Samo jedan” jer je uistinu NK Imotski u drugom poluvremenu bio nadmoćan te je pravo malo sportsko čudo da je ovakova utakmica završila remijem.